Szukaj
Close this search box.

Kariera

ALBUD producent stolarki PCV i aluminium działający na rynku od 1992 roku, sprzedający swoje produkty w kraju i za granicą zaprasza do zakładu w Raciborowicach kandydatów do pracy przy produkcji wyrobów PCV. Do pracy poszukujemy tylko mężczyzn.

Oczekujemy:

  • zmysłu technicznego i zdolności manualnych,
  • sumienności, dokładności, odpowiedzialności i uczciwości,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • dyspozycyjności,

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy przy produkcji wyrobów PCV,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • prawo jazdy kat. B,
  • uprawnienia na wózki widłowe,

Zakres obowiązków:

  • obróbka materiałowa, cięcie, łączenie, itp. profili PCV,
  • produkcja stolarki PCV i konstrukcji PCV
  • obsługa elektronarzędzi
  • pakowanie wyrobów gotowych

Oferujemy:

  • umowę o pracę, zatrudnienie na pełen etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od stopnia spełnienia stawianych wymagań i jakości pracy,
  • szkolenie wdrażające i wsparcie merytoryczne,
  • możliwość zdobycia doświadczenia,
  • pracę jednozmianową w stałych godzinach.
Scroll to Top