Szukaj
Close this search box.

O Nas

Witaj w ALBUD liderze branży okien i drzwi z PCV oraz aluminium. Nasza firma z dumą kształtuje przestrzeń życiową, dostarczając innowacyjne rozwiązania, które łączą funkcjonalność, estetykę i energooszczędność.

Historia Sukcesu

Rozpoczęliśmy naszą działalność w 1994 roku, a od tamtej pory konsekwentnie rozwijamy się, stawiając na jakość, precyzję i profesjonalizm. Dzięki zaangażowaniu naszego zespołu doświadczonych specjalistów oraz ciągłemu inwestowaniu w nowoczesne technologie, zdobyliśmy zaufanie klientów nie tylko na rynku krajowym, ale również odnosimy sukcesy na wymagających rynkach eksportowych.

Produkty Najwyższej Jakości

Nasza oferta obejmuje szeroki zakres produktów z PCV i aluminium, dostosowanych do różnorodnych potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Bez względu na to, czy interesuje Cię nowoczesny design, wysoka efektywność energetyczna czy innowacyjne rozwiązania techniczne, nasze produkty spełnią najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

Innowacje Technologiczne

Jesteśmy dumni z naszego zaangażowania w rozwój technologii. Stale monitorujemy trendy i innowacje, aby dostarczać produkty zgodne z najnowszymi osiągnięciami branżowymi. Nasze zaawansowane technologicznie okna i drzwi są nie tylko funkcjonalne, ale także przyczyniają się do poprawy efektywności energetycznej domów i budynków.

Eksport na Wysokim Poziomie

Nasze produkty zdobywają uznanie nie tylko w kraju, ale również na rynkach zagranicznych. Długoletnie doświadczenie w eksporcie pozwala nam skutecznie konkurować i dostarczać nasze rozwiązania do klientów na całym świecie. Dbamy o kompleksową obsługę klienta, zapewniając profesjonalną obsługę i terminowe dostawy.

Zaufanie i Partnerstwo

W relacjach z naszymi klientami kładziemy duży nacisk na zaufanie i partnerstwo. Nasza firma opiera się na solidnych fundamentach etycznych i wartościach, co sprawia, że nasi klienci wracają do nas, zadowoleni z jakości naszych produktów i obsługi.

Nasze Mocne Strony

Ukierunkowanie na długofalową współpracę z naszymi klientami.

Zastosowanie rozwiązań dopasowanych do potrzeb każdego klienta.

Wieloletnie doświadczenie we
współpracy z klientami.

Każdy z naszych klientów otrzymuje indywidualnego opiekuna odpowiedzialnego za kompleksową obsługę.

Każda z naszych dostaw jest realizowana starannie i na czas.

JAKOŚĆ, ENERGOOSZCZEDNOŚĆ, AKUSTYKA, NOWOCZESNY SPRZĘT, WYKWALIFIKOWANA KADRA

Nowoczesny park maszynowy, doskonałej jakości surowce a także doświadczony personel dają możliwości wyprodukowania stolarki odznaczającej się wysoką wytrzymałością, spełniając jednocześnie wszelkie normy jakościowe.

Parametry produktów, potwierdzone przez liczne certyfikaty, wpływają na doskonałe właściwości termoizolacyjne i akustyczne nie tracąc przy tym znakomitego efektu wizualnego.

Transport

Dostarczając produkty do naszych klientów opieramy się o własną bazę logistyczną. Wiedza jak skutecznie zabezpieczać produkty w czasie transportu, sprawia, iż okna docierają do klienta z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Jesteśmy świadomi jak ważny jest czas dostaw, dlatego terminowość dostarczanych towarów jest jednym z priorytetów, którymi się kierujemy w naszej pracy. W przestrzeganiu tego pomaga nam dobra organizacja oraz wieloletnie doświadczenie.

Scroll to Top